فهرست بستن

فروش پیچ و مهره دنده کبریتی

فروش پیچ و مهره دنده کبریتی :در پیچ متری در واقع میلگرد ساده می باشد که اول ان را کشش می دهند و تمام ان را رزوه کاری
می کنند و این پیچ توسط دو مهره بست داده می شود. پیچ های متری در بازار معمولا به طول یک متر می باشد و به مصرف
می رسد اما مصرف کننده می تواند بنا به نیاز در صنعت پیچها را برش دهند.

فروش پیچ و مهره دنده کبریتی

در صنعت به پیچ متری راد تمام رزوه نیز گفته می شود علت این نامگذاری این است که معمولا در بازار با طول 1 متر تهیه و توزیع می گردد و این بدان معنا نیست که حتما 1 متر باشد این پیچ ها می تواند با طول های مختلف بسته به نیاز تا 6 متر تولید گردد.

کاربرد پیچ متری در صنعت

رایج ترین بخش استفاده از پیچهای متری در صنایع ساختمان و راه سازی ، صنایع هوایی ، پالایشگاه ها ، صنایع کشاورزی ، صنایع نظامی ، صنعت نفت و گاز و … می باشد.

تفاوت ها و شباهت های استاد بولت با پیچ متری

هرچند پیچ متری و استادبولت ها هردو در ظاهر مانند میله های دنده خور هستند در واقع بجز شباهتهای ظاهری که دارند از نظر استاندارد تولید – نوع دنده – گرید فولاد و نوع کاربری کاملا متفاوت میباشند پیچ های متری تولید شده طبق استاندارد Din 975 – Din 976  هستند حال انکه استد بولت ها معمولا به صورت اینچی طبق استاندارد ASTM A193  از فولاد باتنسایل بالا همراه با عملیات حرارتی نفت تولید شده و کابرد تخصصی در صنایع نفت و پتروشیمی و همچنین خطوط انتقال لوله دارند.

فروش پیچ و مهره دنده کبریتی

فروش پیچ و مهره دنده کبریتی

پیچ و مهره دنده کبریتی یا ذوزنقه ای از نوع پیچ های حرکتی هستند که حرکت دورانی پیچ را به کمک مهره به حرکت خطی تبدیل می سازد مانند پیچ میله هدایت ماشین تراش و جک های بلا بر اگر زاویه گام این نوع پیچها زیاد باشد( بیشتر از 20 درجه) می توان حرکت خطی مهره را به کمک پیچ به جرکت دورانی نیز تبدیل کرد مانند پیچ گوشت اتوماتیک از بین پیچهای حرکتی پیچ ذوزنقه ای بیشترین کاربرد را دارد.

پیچ و مهره دنده کبریتی از قطر 12 میلی متر الی 100 میلی متر تولید و عرضه می گردد و نسبت به قطر پیچ و مهره دنده کبریتی بیشتر نیز می گردد. پیچ و مهره دنده کبریتی در سایز های گوناگون از 100 میلی متر الی 600 میلی متر ( 10 سانتی متر الی 6 متر) قابل تولید و عرضه می باشد و در صنایع پتروشیمی ، ساخت پل ها ، کشاورزی و صنایع اب و فاضلاب و در صنایع وابسته به بتن و قالب بتن و … کاربرد وسیعی دارد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *