فهرست بستن

قیمت فروش پیچ و مهره گالوانیزه

قیمت فروش انواع پیچ مهره گالوانیزه سرد و پیچ های پوشش گالوانیزه گرم که برای جلوگیری از تاثیرات مخربمحیط های خورنده آبکاری می شوند با یکدیگر متفاوت بوده و بر حسب درجه سختی و مقاومت تایین می شود.

واکنش متالورژیک در اثر ترکیب روی (zinc) و آهن (Fe) برای پوشش دهی سطح قطعات فلزی و فولادی و ساختار سخت حاصل از آن لایه های سخت را بر روی قطعه ایجاد می کند که موجب مقاومت خورندگی بالای آن می گردد.

قیمت فروش پیچ و مهره گالوانیزه

برای خرید عمده پیچ و مهره گالوانیزه در گرید و سایزهای مختلف می توانید با خطوط تلفن فروشگاه پیچ گستر داریان هماهنگ کرده و به صورت

قیمت فروش پیچ و مهره گالوانیزه

قیمت پیچ گالوانیزه گرم هزینه تامین پیچ مهره به صورت ابکاری گرم یا پوشش دهی و به اصطلاح گالوانیزه گرم ، بسیار بیشتر از گالوانیزه سرد می باشد.
اما در این مرکز پیچ و مهره ها علی رغم دارا بودن بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت های پیچ و مهره گالوانیزه گرم به مشتریان عرضه می شود.

در عملیات آبکاری پیچ ها با گالوانیزه گرم از فلز روی یا زینک (zn) استفاده می گردد.
بدین صورت که لایه ای از فلز مذاب zn بر روی سطوح پیچ و مهره ها قرار گرفته و گاها به درون پیچ و مهره نیز نفوذ پیدا می ‌کند.

قیمت فروش پیچ و مهره گالوانیزه

پیچ و مهره های گالوانیزه گرم نسبت به پیچ و مهره های گالوانیزه سرد، در برابر زنگ زدن و اکسایش بسیار مقاوم هستند و بالطبع در برابر عوامل محیطی مرطوب و نیروی سایشی دوام بیشتری دارند.

گالوانیزه گرم عموما در انواع پیچ خشکه گرید10.9 پیچ خشکه گرید 8.8 و یا پیچ خشکه گرید 12.9 استفاده می شود.

عوامل موثر در تعیین قیمت پیچ و مهره خشکه  را در این مقاله بخوانید.

برای اطلاع از موجودی انواع پیچ و مهره گالوانیزه در انبار فروشگاه و یا دریافت لیست قیمت انواع پیچ گالوانیزه و استیل شش گوش آچارخور تمام رزوه یا تمام دنده، شش گوش گل درشت، شش گوش خشکه و داکرومات با شماره تلفن فروشگاه واقع در میدان قزوین تهران 09365229083 تماس بگیرید و یا در واتس اپ به خط 09365229083 پیام دهید.

قیمت فروش پیچ و مهره گالوانیزه

قیمت فروش پیچ و مهره گالوانیزه

انواع پیج خودکار، پیچ آچارخور شش گوش گالوانیزه، سیاه ، داکرومات و غیره برای مصارف صنعتی در ماشین الات، پمپ و کمپرسور با استاندارد DIN933 و DIN931 در انواع سایز و کلاس 8.8 با رزوه یا دنده های متریک در این مرکز مطابق نیاز و تقاضای مشتری به صورت سفارشی تولید و ارائه می گردد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *