فهرست بستن

قیمت فروش پیچ مهره استیل

قیمت فروش پیچ مهره استیل ضد زنگ و با آلیاژ استنلس استیل پوشش و آبکاری می شوند، از این رو در قیمت نیز نسبت به سایر پیچ و مهره ها همچون آهنی و فولادی با آبکاری گالوانیزه سرد و گرم متفاوت می باشد.
استیل ضد زنگ با عیارهای متفاوت جنس ساخت به دو دسته استیل 316 و استیل 304 تقسیم می شوند.

قیمت فروش پیچ مهره استیل

قیمت پیچ و مهره استیل ساخته شده با آلیاژهای آهن و 10 درصد کروم که ترکیب اصلی این اتصالات را تشکیل می دهند با سایر آلیاژهای آهنی مانند پیچ های استیل حاوی عناصر مس، نیکل، آمینیوم، تیتانیوم و غیره فرق دارد.

پیچ و مهره های جنس استیل تنوع بالایی در گرید، استاندارد، سایز و ابعاد، شکل ظاهری و کاربرد با یکدیگر دارند که با هم برخی از آنها را مرور خواهیم کرد:

قیمت فروش پیچ مهره استیل

قیمت پیچ خودکار استیل در تولید و فروش این نوع پیچ ها ادعای بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را داریم .
تامین و توزیع تمام اشکال پیچ خودکار استیل شش گوش آچارخور ، سر تخت دو سو و چهار سو ، سر گرد 2 و 4 سو و … در شرکت تولیدی بازرگانی انجام می گیرد.

قیمت فروش پیچ مهره استیل

قیمت پیچ آلن استیل پیچ آلن سر خزینه و پیچ آلن مغزی با گرید 304 و 316 و همچنین استاندارد DIN 913 و سایزبندی M2 تا M 24 برای مصارف مختلف به شکل زیر عرضه می گردد:

  • پیچ آلن مغزی استیل
  • پیچ آلن سرخزینه استیل
  • پیچ آلن کله قندی استیل
  • پیچ آلن کله قندی استیل
  • پیچ شش گوش استیل
  • پیچ سر مته ای استیل
  • پیچ شیروانی استیل (پیچ نوک تیز)

قیمت عمده پیچ مهره استیل پیچ های استیل با گرید 304 و 316، A2 70 و A4 80 ، با استاندارد DIN 931 , DIN 933 ، سایزبندی M3 الی M30 نسبت به اتصالات از جنس فولاد مشابه خود مقاومت فشار ضربه و به اصطلاح تنسایل کمتری داشته و مقاومت آنها بسیار کم در حد یک سوم سایر پیچ های فولادین می باشد.

قیمت فروش پیچ مهره استیل

کاربرد پیچ مهره استیل : به همین جهت بهتر است در صنایعی که فشار وارده چندان زیاد نبوده اما احتمال خوردگی و اکسایش اتصالات بالاست، استفاده از این پیچ و مهره ها به دلیل مقاومت بی نظیر استیل در برابر رطوبت و برخی عوامل خورنده محیطی گزینه مناسب و ایده آلی به حساب می آید.

کاربران وب سایت ebolt.ir در صورت نیاز به خرید عمده و خرده انواع پیچ و مهره استیل، پیچ چوب، پیچ جوشی، پیچ خشکه، پیچ آلن ، استاد بولت و … استعلام قیمت بدون واسطه پیچ و مهره های مد نظر خود از طریق در واتس اپ و تلگرام و تماس تلفنی دریافت نمایند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *