فهرست بستن

قیمت فروش پیچ و مهره استیل 316

قیمت فروش پیچ و مهره استیل 316 :پیچ و مهره استیل یکی از پر کاربرد ترین نوع اتصالات صنعتی می باشد.
از پیچ و مهره استیل بعنوان اتصالات اصلی در صنایع که در آن فلز در معرض خوردگی های ناشی از رطوبت و برخی اسید های محیطی ضعیف قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرند.معمولا در صنایعی که در آن فلز در معرض خوردگی های ناشی از رطوبت و برخی اسید های محیطی ضعیف قرار دارد از پیچ و مهره استیل بعنوان اتصالات اصلی استفاده می کنند.

قیمت فروش پیچ و مهره استیل 316
پیچ و مهره استنلس استیل دقیقا طبق استاندارد های پیچ های شش دیگر تولید می شود و در شکل و شمایل نیز هیچ تفاوتی با آنها نمی کند و تنها تفاوت آن بکار رفتن گرید های مختلف استیل در ساختمان خود است که در واقع خواص مکانیکی مقاومت را به آن می دهد. پیچ و مهره های استیل در چند گرید مختلف تولید می شوند که پر کاربرد ترین آنها گرید های استنلس استیل 304 (پیچ و مهره استیل A2) و پیچ و مهره استیل 316 (گرید  A4) می باشد.
پیچ و مهره استنلس استیل به شکل های متفاوتی برای کاربری های مختلف تولید می شوند که در شکل های صنعتی بصورت شش گوش و آلن و همپنین استاد بولت ها می باشند.

قیمت فروش پیچ و مهره استیل 316

گرید های مختلف پیچ و مهره استنلس استیل

این پیچ ها معمولا در 3 گرید 304، 316 و 310 تولید می شوند که در این میان پیچ و مهره استنلس استیل 304 و 316 که به ترتیب بصورت A2 , A4 نیز شناخته می شوند بصورت گسترده تری مورد استفاده قرار می گیرند.
هر یک از گرید های پیچ و مهره استیل دارای خواص مکانیکی مختلفی هستند و برای صنایعی خاص و کاربری ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند. تنسایل پیچ و مهره های استیل تقریبا برابر و حدود 700 مگاپاسکال می باشد.
آنچه گرید های مختلف پیچ و مهره استنلس استیل را متفاوت می سازد مقاومت محیطی آنها در برابر حرارت ،رطوبت و اسید می باشد. در محیط هایی با دمای کاری بسیار بالا معمولا از پیچ و مهره استنلس استیل گرید 310 استفاده می شود.

قیمت فروش پیچ و مهره استیل 316

قیمت فروش پیچ و مهره استیل 316

معمولا این پیچ ها در میحیط های اسیدی و محیط های کلریدی استفاده از پیچ های و مهره های استیل 316 یا گرید A4 پیشنهاد می شود. برای محیط های کاری که صرفا با رطوبت سر و کار دارند نیز از پیچ و مهره استیل 304 استفاده می شود.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *